.

.

MULTICOMP SPC19780-SL-Multiconductor Кабел, Рамни Телефонска Линија, Unshielded, 4 Диригент, 26 AWG, 100 ft, 30.48 m, (Гајтанот од 100)

MULTICOMP SPC19780-SL-Multiconductor Кабел, Рамни Телефонска Линија, Unshielded, 4 Диригент, 26 AWG, 100 ft,

DEN 3879.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Кабел Оклопна : Unshielded.Нема.на Проводници : 4 Conductor.Жица Мерач : 26 AWG.Диригент Областа на АДС : -.Ролна Должина (Imperial) : 100ft.На SPC19780-SL е 30.48 m 4-core Рамен Unshielded Кабел за телефон.Таа има бакар диригент, сребрени сатенски ПВЦ јакна и PP изолација.Multicomp производи се оценети 4.6 надвор од 5 stars12 месец ограничена гаранција *приказ услови & Услови за details96% од купувачите би го препорачал на friend Applications : Индустриски Комуникации & Networking Specifications : Кабел Оклопна : Unshielded No.на Проводници : 4 Conductor Wire Мерач : 26 AWGConductor Областа на АДС : -Ролна Должина (Imperial) : 100ft Reel Должина (Метрички) : 30.48 m Jacket Боја : Silver No.на Макс Насоки x Влакно Големина : 7 x 0.16 mm Conductor Материјал : Copper Jacket Материјал : PVCExternal Дијаметар : - Законодавство и Животната средина : ECCN : EAR99 Ro HS во Согласност : Yes Ro HS Phthalates во Согласност : Да +SVHC : Нема SVHC (07-Јули-2017).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ