.

.

Удобноста Маска за Безбедност Маска за Прашина Маска 50pk

Удобноста Маска за Безбедност Маска за Прашина Маска 50pk

DEN 501.84

Количина на стоки
Достапно на барање

За еднократна употреба, прашина маска за не-токсични честички.Овој производ е Произведен во сад. 5-500. Прашина Маска, W/M КООРДИНАТОР, Пакување од 50. Diversi Tech Корпорација е Северна Америка е најголемиот производител на опрема влошки и водечки производител и снабдувач на компоненти и слични производи за повеќе индустрии, вклучувајќи : HVACR, електрични, потрошувачите хардвер мало, електрични комунални услуги, автомобилската продажба на мало и базен и спа канал.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ