.

.

AALINAA Ткиво Кутија Ткиво Кутија Дрвени Ткиво Кутија Капакот на Држачот за Салфетка Хартија Диспензерот за Бања Спалната соба Десктоп/Автомобил Ткиво Складирање Кут

AALINAA Ткиво Кутија Ткиво Кутија Дрвени Ткиво Кутија Капакот на Држачот за Салфетка Хартија Диспензерот за

DEN 1971.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Чиста, consice и модерен дизајн е совршена за домашни куќа и користење, ова е недостасува парче во вашата соба дизајн кои ќе се надополнуваат сите внатрешни оркестарот.Исклучителна и практични ткиво кутија може да биде ставен на почетниот маса или во автомобил,кој е лесен и едноставен за чување ткива.Countertop маса стојат,лесно се инсталира.Совршен за еднократна употреба страна или на лицето ткива за бања,кујна,спална соба.Мулти-позиции користи,за дом,канцеларија,хотел,бар,кафуле,автомобил.Се сигурни да додадете декоративни на допир на секој од вашиот животен простор.Производ параметри : Ткиво Складирање Box Tissue Box Tissue Case Tissue Кутија Holder Paper Rack Welcome на нашата продавница.Се надевам дека ќе има добар шопинг искуство~-Спецификација : -Материјал : дрвени-Size : прибл.25 x 14 x 10cm/9.84 x 5.51 x 3.94 inch Package Вклучува : 1*Ткиво Кутија Cover It е добар подарок за дом, канцеларија, и автомобил.Совршен за повеќето маси, ноќ стои, десктоп, countertops во кујната, vanities и бироа, дневната соба во вашиот секојдневен живот.Тоа е голем подарок идеја за housewarming, куќа декорација, итн.

Деталните информации

-Material:
wooden
-Size:
approx.25 x 14 x 10cm/9.84 x 5.51 x 3.94inch
Package Includes:
1*Tissue Box Cover :
It's a good gift for home, office, and car. Perfect for most tables, night stands, desktops, countertops in kitchen, vanities and desks, living room in your daily life. It is a great gift idea for housewarming, house decoration, etc. :

Тие исто така купуваат со овој производ