.

.

На Quintessential Quintuplets Ранец Печатење Манга Рамо Сликата Стилски Стил Торба Неутрална

На Quintessential Quintuplets Ранец Печатење Манга Рамо Сликата Стилски Стил Торба Неутрална

DEN 719.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал Опис : Обична Ткаат Оксфорд Ткаенина (Полиестер).Производ Перформанси : Дизајн На Големи Главниот Џеб Можат да се Сместат Повеќе Предмети, На Рака Може да Се Прилагоди Слободно, И Пред 3d Печатење Шема Прави Ранец, Модерен И Кул,На Ранец Не Е Водоотпорен.Применливи Сцена : Може Да Се Користи Во Училиштата, Плажи, Шопинг Паркови, Отворено Спорт, Итн.Унисекс.Големина Опис : 16.5*12.5*5.5 Инчи.Инструкции За Перење : Рака Измијте Се Препорачува.Овој Ранец Е Стилски Здрав.На Проширува Рамо, Рака Дизајн Може Да Се Ублажат Назад Притисок И Заштита На Рамената.Голем Капацитет Дизајн Можат Да Се Сместат На 15-Инчни Лаптопи И Падовите, Како И Дневни Потреби.Тоа Може Да Ви Помогне Да Ги Зачувате Работите Погодно Во Студијата.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ