.

.

LASHVIEW Eyelash Екстензии,Индивидуални Трепките,Елипса Eyelash Екстензии 0.20 mm D+ Навивам 8-15mm Мешани Должина Рамен Трепките Eyelash Екстензии Салон за Убавина Употреба

LASHVIEW Eyelash Екстензии,Индивидуални Трепките,Елипса Eyelash Екстензии 0.20 mm D+ Навивам 8-15mm Мешани Должина

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【ГОЛЕМА МАТЕРИЈАЛНА】 LASHVIEW Елипса Рамен Eyelash Екстензии се рачно изработени и користете го најдобриот квалитет синтетички влакна.Тоа е исклучително мека и светлина, супер лесно да ги собереш еден lash од фиоката.Тие се достапни во сингл должина и мулти должина од 8-15mm во пакет, и тоа може да креирате секси мачка очи се погледне !Ние и ветуваме на ниту едно животно тест на било кој од нашите производи. 【ПОДОЛГО RETENSION & ЛЕСНИ】 Елипса Рамен Трепките е одлична алтернатива на нормален класичен lash екстензии, тие се 75% полесен и зголемен обем без дополнителна тежина.Овие трепките се умно дизајниран со цел да се одлично сврзување и способноста да се даде на изгледот на повеќе гламурозна, полн обем се погледне!Клиенти кои имаат потенки трепките може да имаат рамен lash примени без никаква штета на физички удари со камшик. 【РАМЕН ТРЕПКИТЕ VS РЕДОВНИ удари со камшик】 Рамен трепките се погодни за класичен lash сет.На врвот на овие рамен трепките е малку сплит да се зголеми мекост на крајниот резултат.Разликата помеѓу редовната круг трепките и рамни трепките е база.На конкавна површината на станот lash дава поголема контактна површина за лепење прицврстување, што го прави трепките траат многу подолго отколку традиционалните проширување. 【ПОСЕБЕН КОРЕН ТЕХНОЛОГИЈА】 Подобрување на не-стап лента го прави значително лесно за техничари за употреба.Без лепак остатоци лево на коренот на lash екстензии по земам со користење на укажа помош на пинцета.Погоден вискозност на lash фах површината да се држиме сите lash екстензии, но се уште без никаков напор да ги собереш дури и само еден lash. 【ЖИВОТ ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на】 Контактирајте со нас без колебање, ако не сте 100% задоволни со нашите производи, ние нудиме доживотна гаранција за парите назад со секое купување!Да се понуди најдобар квалитет на трепките и по-продажбата на услугата за да сите наши клиенти е нашата мисија.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ