.

.

Фризерски Чешел, Безбеден, Стабилен Преносни Компактен Косата со Чешел за Коса Салон за Домашни Патување

Фризерски Чешел, Безбеден, Стабилен Преносни Компактен Косата со Чешел за Коса Салон за Домашни Патување

DEN 203.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Компактен И Пренослив : Повеќе типови на чешли се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни косата потреби, мала тежина и мали, совршен за домашна употреба и коса салон.Применливи Коса И Толпата : Погоден за влажна, сува, долга коса, кратка коса, густа, кадрава и косата.Чешли за жени, мажи и деца со сите стилови на косата.Ергономски Дизајн : Лесно чешел и detangle вашата коса, се направи косата уредни и чисти, се во согласност со ергономски дизајн, лесно да се одржи и да го користите, важно средство за косата.АБС Материјал : Коса чешли се направени од високо квалитетна ABS материјал, безбедно и еко пријателски, фирма и цврсти, стабилни и отпорни на абење, трајни производи за употреба.Чешел Карактеристики : 2 дизајн на парична казна заби и широка заби на двојно заб чешел, уникатен и хуманизирано.Опашката чешел може да се користи за подигање на косата, updo и одделување на косата.Функција : 1. Чешел Карактеристики : 2 дизајн на парична казна заби и широка заби на двојно заб чешел, уникатен и хуманизирано.Опашката чешел може да се користи за подигање на косата, updo и одделување на косата.2. Применливи Коса И Толпата : Погоден за влажна, сува, долга коса, кратка коса, густа, кадрава и косата.Чешли за жени, мажи и деца со сите стилови на косата.3. Ергономски Дизајн : Лесно чешел и detangle вашата коса, се направи косата уредни и чисти, се во согласност со ергономски дизајн, лесно да се одржи и да го користите, важно средство за косата.4. Компактен И Пренослив : Повеќе типови на чешли се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни косата потреби, мала тежина и мали, совршен за домашна употреба и коса салон.5. АБС Материјал : Коса чешли се направени од високо квалитетна ABS материјал, безбедно и еко пријателски, фирма и цврсти, стабилни и отпорни на абење, трајни производи за употреба.Спецификација : Предмет Тип : Чешел Косата Set Material : ABSSize : Опашка Чешел : Прибл. 20.5 x 2.8 cm / 8.07 x 1.1 in Small Двојно Заб Чешел : Прибл. 19.5 x 3cm / 7.68 х 1.18 in Large Двојно Заб Чешел : Прибл. 22.2 x 3.3 cm / 8.74 x 1.3 in Small парична Казна Заб Чешел : Прибл. 17.5 x 2.5 cm / 6.89 x 0.98 in Large парична Казна Заб Чешел : Прибл. 22 x 3.3 cm / 8.66 x 1.3 во Пакет Листа : 1 x Опашка Comb1 x Мали Двојно Заб Comb1 x Големи Двојно Заб Comb1 x Мала парична Казна Заб Comb1 x Големи парична Казна Заб Comb Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Деталните информации

Item Type:
Hair Comb Set
Material:
ABS
Tail Comb:
Approx. 20.5 x 2.8cm / 8.07 x 1.1in
Small Double Tooth Comb:
Approx. 19.5 x 3cm / 7.68 x 1.18in
Large Double Tooth Comb:
Approx. 22.2 x 3.3cm / 8.74 x 1.3in
Small Fine Tooth Comb:
Approx. 17.5 x 2.5cm / 6.89 x 0.98in
Large Fine Tooth Comb:
Approx. 22 x 3.3cm / 8.66 x 1.3in
Package List:
1 x Tail Comb :
1 x Small Double Tooth Comb :
1 x Large Double Tooth Comb :
1 x Small Fine Tooth Comb :
1 x Large Fine Tooth Comb :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Тие исто така купуваат со овој производ