.

.

A-Tech 32GB Kit (2x16GB) RAM меморија за ASUS TUF Игри F17 FX706 (FX706LI, TUF706LI, FX766LI, TUF766LI) за Лаптоп | DDR4 2933MHz SODIMM PC4-23400 260-Pin-SO-DIMM Меморија Надградба

A-Tech 32GB Kit (2x16GB) RAM меморија за ASUS TUF Игри F17 FX706 (FX706LI, TUF706LI, FX766LI, TUF766LI) за Лаптоп

DEN 4247.76

Количина на стоки
Достапно на барање

RAM Меморија Компатибилна за ASUS TUF Игри F17 FX706 FX706 LI, TUF706 LI, FX766 LI, TUF766 LI Лаптоп модел(s) : FX706 LI / TUF706 LI, FX766 LI / TUF766 LI. 32 GB Kit ( 2 x 16 GB Модули ) DDR4 2933 MHz ( PC4-23400 / PC4-2933 Y ) DDR4 SO-DIMM ( 260-Pin ) и Не-ECC Unbuffered 1.2 V - DDR4 Стандарден Напон.Компатибилен со ПРОЦЕСОР/ Обработувач(s) : 10 Генерација Intel Core i5-10300 H, i7-10750 H, i7-10870 H.Ја зголемува ефикасноста на вашиот систем со забрзување на вчитување пати, забрзување на одговорност, како и подобрување на способноста за поддршка на поголема workloads.A-Tech обезбедува Доживотна Гаранција за сите наредби & нуди бесплатни сад врз основа Техничка Поддршка пред, за време & по купувањето.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ