.

.

Голем Перење Забавува со Капак - 105L Расклопна Високи Перење Кошеви на Тркала, Водоотпорен Возен Облека Складирање Забавува со Отстранлив Мрежа Landry Торба за Девојки

Голем Перење Забавува со Капак - 105L Расклопна Високи Перење Кошеви на Тркала, Водоотпорен Возен Облека Складирање

DEN 911.76

Количина на стоки
Достапно на барање

водоотпорен оксфорд ткаенина.Издржливи Материјали - На расклопна перење кошеви доаѓаат со 4 влакна прачки за да се избегне забавува deforming .Вода доказ слој на дното може да ја спречи на облека, кошница рушење.Ние користиме високо квалитетни оксфорд ткаенина, водоотпорен и дише.Голем Капацитет - големината на возен перење попречи е 17.7 × 13.7 × 26.3 во, со 105 L јачина на звук.Нашите големи перење кошница е погоден за да поставите вашата валкана облека, ќебе, крпи, совршен за дом и семејство употреба.Возен Перење Забавува со Мрежа Торба - Да се направи ткаенина забавува користи повеќе удобно, ние ќе ја испратите на тркала и отстранлив перење торба.На тој начин е многу полесно да се движат кога ќе се подготвени за чистење на валкана облека, дури и достапни за старите и децата.Расклопна Перење Забавува со Капак - Перење бин лесно може да се здипли нагоре за да зачувате простор кога не е во употреба.Згора на тоа, ние додадете капак со бамбус рамка на врвот на чување кошница за да помогне да се спречи прашина.Идеален Избор за Дома - Со овој перење кошница со капак, не треба да се грижите за соба во хаос било повеќе.Тоа, исто така, ќе биде практичен подарок за вашите семејства и пријатели.Ризик Купување - Ако вашиот перење забавува има било какви проблеми со квалитетот, ние и ветуваме да ви испрати нова или да му даде целосна наплата.Ако било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нашата служба за корисници.Големина : 17.7 x 13.7 x 26.3 инчен (L*W*H).Капацитет : 105 L.Боја : Беж-сина; Беж-црна.Материјал : Водоотпорен памук и лен ткаенини.Дојде да поседувате guofas перење кошница.Нека вашата облека, книги, играчки не се во хаос било повеќе !.Големина : 17.7 x 13.7 x 26.3 инчен (L*W*H)Капацитет : 105 LColor : Беж-сина; Беж-black Material : Водоотпорен памук и лен ткаенини.На перење забавува не само што може да се користи и во спалната соба, бања, перална и ученичкиот дом, но исто така се користи да се соберат играчки, книги.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ