.

.

Маникир Поставена Цртан филм Бебе Маникир Нокти Clippers Сет со Симпатична Случај Бебето Ноктите Машина Режа Нокти Датотека Tweezer Бебе Комплет за Новороденче Infan Педики

Маникир Поставена Цртан филм Бебе Маникир Нокти Clippers Сет со Симпатична Случај Бебето Ноктите Машина Режа

DEN 2236.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Заврши алатки : Ноктите clippers сет содржи 4 нерѓосувачки челик + акрилик алатки (ножици, ноктите clippers, уво зема, итн.).Високо-квалитетни материјали : 100% сосема нов висок квалитет и многу издржливи материјали изработени преку внимателна сечење, полирање, electroplating и други процеси, по можност од не ' рѓосувачки челик.Улога : да ви помогне да се намали и да се изедначи на работ или на површината на ноктите.Може да се реши на лицето проблеми и трим веѓите.Преносни : Сите убавина колекции се пакуваат во мали СТП кожна торба, која е лесно да се носат, класичен изглед и издржливи.Мали додатоци, погоден за патување и секојдневна употреба.А унисекс подарок : ноктите грижа алатки се погодни за мажите и жените.Ова е совршен подарок или дневни изненадување подарок за семејството и пријателите.Тип на производ : Ноктите Clipper Set Material : нерѓосувачки челик + acrylic Color : како shown Packing вклучува : 4 парчиња/set Features : свиткани рабови, со висока цврстина, отпорност на resistancenote : 1. Пред купување, ве молиме проверете боја и големина.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Поради различни монитори, ве молиме имајте во предвид дека може да има мала боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, грешка е 1-3 cm, ве молиме овозможи, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации да ви обезбеди подобри услуги и производи.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.Тоа е неверојатен подарок за вашето семејство или пријатели.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ