.

.

Raptic Тактички, Компатибилен со Apple iPhone 11 Про (Порано X-Doria Тактички) - Тешки Заштита со Пад Shield, Воена Одделение Капка Тестирани Случај за Apple iPhone 11 Про, Сива

Raptic Тактички, Компатибилен со Apple iPhone 11 Про (Порано X-Doria Тактички) - Тешки Заштита со Пад Shield,

DEN 238.80

Количина на стоки
Достапно на барање

КОМПАТИБИЛЕН СО : се Вклопува САМО i Phone 11 Про (5.8 инчен екран).ВОЕНА ОДДЕЛЕНИЕ КАПКА ТЕСТИРАНИ : Овластен да ја надмине Воена Одделение Капка Тест стандарди и да преживее капки до 3m (10 стапки).ДВОЕН СЛОЈ МАТЕРИЈАЛИ : Grippy гума надворешноста потврдени од страна на машински алуминиумски легури форми најдобрите заштитни случај.СЛИМ & ЗАШТИТНА : Направен од трајни, анти-нула материјал кој е лесен и издржливи.ПОРАНО : Raptic Тактички беше познат како Тактички Одбрана.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ