.

.

8 мл Пластични Шишиња, Природни HDPE Цилиндри (Рефус), Капи НЕ се Вклучени

8 мл Пластични Шишиња, Природни HDPE Цилиндри (Рефус), Капи НЕ се Вклучени

DEN 1353.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : 8 мл , Вратот Крај : 24/410. Димензии : 154 (H) x 51 (D), Случај Тежина : 18.95 lb.Материјал : HPDE Пластика. 336 Шишиња по Случај.Купите само HDPE цилиндар пластични шишиња трговија на големо (рефус) за најдобра цена.Изберете 'Add-Ons' да се најде на компатибилен капа која најдобро одговара на вашите производи потреби.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ