.

.

Dakehtis Јазик Заби Шофершајбната Покрие Снег, Автомобил Шофершајбната Покритие за Мраз и Снег, Автомобил Декорација Додатоци, Водоотпорен Мраз Guard Заштитник за Автом?

Dakehtis Јазик Заби Шофершајбната Покрие Снег, Автомобил Шофершајбната Покритие за Мраз и Снег, Автомобил Декорација

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Го Задржува Хокеј На Мраз И Снег Исклучите Вашиот Шофершајбната.Се Тресат Надвор Од Снег Маска Или Место, Каде Било Да Се Исуши, А Потоа Пати Во Текот На Место И Тоа Насекаде.Кажете Збогум На Ладно Време Одложување На Вашата Дневна Диск.Доаѓа Со Свој Складирање Торба, Убаво се Вклопува Во Камион На Вашиот Автомобил.Мултифункционален Покрие Освен Шофершајбната Снег Tarp Кога Маратон,Спортски,Пикник На Отворено,Јога И Сл.Летни И Зимски Заштита : Во Лето, Тоа Блокови Ултравиолетови Зраци, Што Помага Да Се Намали Температурата Во Топло И Сончево Време.Опремени Со 4 Вшмукување Чаши (Вклучувајќи И Две Резервни Вшмукување Чаши).Погоден За Сите Годишни Времиња, Овој Шофершајбната Заштитна Маска Може Да Се Користи Како Покрие Снег Во Зима И Како Шофершајбната Sunshade Во Лето.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ