.

.

RZDEAL 4Pcs 0.79x0.98 Античкиот Бронза Копчиња Солидна Месинг Среден Век Фиока Копчиња Гроздобер Конус Кабинет Копчиња Чевли Книга Фиока Knob Рачка (Бронза)

RZDEAL 4Pcs 0.79x0.98 Античкиот Бронза Копчиња Солидна Месинг Среден Век Фиока Копчиња Гроздобер Конус Кабинет

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : Цврсти Месинг.боја : Месинг и Бронза.Тежина : околу 44g.Димензии : висина 0.98"/25мм,со дијаметар од 0.79"/20mm.Можете да проверите на детални големината на сликата.Направен од тешки солидна месинг,цврсти и издржливи,ќе не ' рѓа или исчезнат.Мазна површина,удобно да се одржи.Лесно да се одговара со вашиот кабинет,фиока,салон, итн.Убава и практична копчиња за врата,кабинетот и мебел.Завртка должина : околу 1.0"(25мм).Погоден за 0,7"-0.8"(18-22mm) дебело дрво одбор. 100% Задоволството Гарантира или за Парите Назад : E-mail нас ако имате било каков проблем со објектот, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, додека не сте задоволни.Обидете ризик бесплатно.Функција : Материјал : Цврсти Месинг; Дијаметар : прибл.25*20mm/1*0.8 Инчен; Многу убаво,модерен,атрактивен за декорација на домот, простор; заштита на Животната средина,идеален за сите видови на Мебел,Врати,Ковчегот,Фиоки,Кабинети,Bookcase,Гардероба,како голем Дома Декорација; Имајте на ум : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2.Ве молиме овозможи 0.05 инчен разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Пакет се вклучени : 4pcs x справи и завртки.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ