.

.

20W USB C Полначот Блок, Брзо PD Ѕид Конектор Приклучок Тип C Полнење Блок Тула Кутија за iPhone 13/12/11/Pro/Max/Мини/SE/X, Samsung Galaxy S21 S20, Пиксели 6 Про 5 4А-3XL 2 XL, LG Stylo 6/5/4, Мото G9 Z5

20W USB C Полначот Блок, Брзо PD Ѕид Конектор Приклучок Тип C Полнење Блок Тула Кутија за iPhone 13/12/11/Pro/Max/Мини/SE/X,

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【Преносни & Лесни】 : Лесен, компактен, преносни, универзален тип в ѕид полначот кутија лесно да се носат, погоден за дом, канцеларија и патување полнење. 【Брз Полнач за Телефон 13 】 : 20 W USB C Адаптер трошоци Телефон од 13 до 50% ниво на батеријата за 30 минути со 4 пати побрзо од традиционалните полнач. 3 X побрзо полнење брзина, задолжен за Телефонот 12 до 50% за 30 минути.9" 4та Генерација (2020), Рампа Про 12.за Samsung S21/S21 Плус/S20 Ултра/S10 E/S10 Плус/S9/S9 Плус/S8/S8 Плус, Имајте на ум 21+/20 Ултра/10+/10/9/8 за Samsung A10e A9 A11 A12 A90 A80 A72 A71 A70 A51 А50 A40 A32 A30 A21 A20 A20e A01 за Google Пиксели, Пиксели 2/3/4/5/6, Пиксели XL,/2 XL/3 XL/4 XL, Пиксели 3А/4А -, Пиксели 3А XL, Nexus 5 X/6 P за LG K51/K92/G9/G8/Г-7/G6/G5/Q9/П8/Q7+/V60/V50/V40/V35/V30s/V30/V20 Thin Q, Stylo 6/5/5+/4 за Мото G 5 G Плус/G9 Игра/G8/Г-7 Плус/Игра/Енергија/G6/Z Сила/Z2/Z3 Игра/Z4/X4 за One Plus 5/5 T/6/6 T/7/7 pro/8 T/9 (★★★Забелешка : Овој полнач нема да наплаќаат брзо ако уредот не го поддржува полнење брзо. Натпреварот безбедност стандард за заштита на вашиот лаптоп или мобилен телефон, од над-оптоварување напон/струја, краток сегашните и високи-температура 4.Вграден-во мерки за заштита на вашите уреди од над-оптоварување напон/струја, краток сегашните и високи-температура.【Широк Компатибилност】 : USB В Ѕид компатибилен Апарат за Телефонот 13/13 Pro/13 Про Max/13 Мини 12 Про Max/11 Про Max/SE/XS/XR/X /8 P/7/6 S, Google Пиксели xl, 2/2xl, 3/3xl, 4/4xl, 5, 6/6 Про, 3а/3а xl, Пиксели 4а -, 2020/2018 Подлога Про 12.) Она што Ќе Добиете за : 1-Pack 20 W USB-В Ѕид Полначот 30-дневно бесплатно наплата или замена 12-месечен грижете се-бесплатно гаранција. 【Безбеден и Сигурен Ѕид Полначот】 : која е Сертифицирана со CE, FCC, и Ro HS, со брзо полнење блок натпревар безбедност стандард.Спецификации : Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz 0. 20 W USB-C Моќ Испорака брзо трошоци 75% Побрзо отколку со Стандарден USB Полнач.6 USB-C Излез : 5 V/3А 9 V/2 A 12 V/1.9 Генералот 4/3 и Подлога Про 11 Генералот 2/1, Рампа на Воздухот 4, Samsung Галакси S21 S20 5 G S20 Плус S10 S9 S8, Забелешка 21/20 Ултра/10/9/ A10 E A20 А50 A11 A21, LG Stylo 6/5/4 и повеќе.Широк напон спектар (AC 100-240 volt) појавување на различни безбедносни напон стандарди, лесен, компактен, преносни ѕид апарат е идеален за патување во светот Широко се Компатибилност : Брз Полнач за Телефон 13/13 Pro/13 Про Max/13 Мини/ 12/12 Pro/12 Про Max/12 Мини/11/11 Pro/SE/XR/XS/X/8 P/7/6 за Подлога Про 12.Целосно полнење за на 13 во само 1,5 h, освен една часа.9" 3-та Генерација (2018), Подлога Про 11" 4та Генерација (2020), Рампа Про 11" 3-та Генерација (2018) која е USB В порта.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ