.

.

Хаскел - Linha Mandioca - Шампон Crescimento 300 Ml - (Маниока Колекција Раст Шампон 10.14 Fl Мл)

Хаскел - Linha Mandioca - Шампон Crescimento 300 Ml - (Маниока Колекција Раст Шампон 10.14 Fl Мл)

DEN 503.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Промовира длабока хидратација и косата зајакнување; (Promove hidratação profunda e fortalecimento dos fios;).Акти во усогласување на кутикулите промовирање на интензивен сјај на сивите влакна. (Возраст не alinhamento das cutículas dando brilho aos cabelos.).богата со витамини и хранливи состојки од суштинско значење за растот на косата. (Рика em vitaminas e nutrientes essenciais ао crescimento не fio.).Богата со минерали и витамини од Б-комплекс, на маниока екстракт делува на косата нуди сјај и мекост.Континуирана употреба на производот промовира и да се чува подолго и интензивна хидратација, враќање на оштетена коса.-Во светот ем minerais e vitaminas не complexo B о extrato де mandioca atua на сос служ cabelos oferecendo brilho e maciez.О uso contínuo не Шампон Mandioca Хаскел promove e mantém uma hidratação prolongada e intensa, restaurando os cabelos agredidos.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ