.

.

SpotNails 2608PS-10M 1 304SS 16 Ga 15/16 Широк Круна Staples 10M

SpotNails 2608PS-10M 1 304SS 16 Ga 15/16 Широк Круна Staples 10M

DEN 6791.76

Количина на стоки
Достапно на барање

1". 304 SS.Широк Круна Staples. 24 Измери Директно Лента. 15/16".За Употреба Во : Spotnails : X1 S2640 Paslode : S150-W16 R, S200-W16, MU-112-W16 R, 3150-W16, 3150-W16 R, 3200-W16; Hitachi : N5021 A; Јумер : WK.83; Fasco : F3-PSW-38 R, R3 C PSW-38 CT .Забелешка : сликата покажа дека е слична на објектот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ