.

.

Fymural Мечка Дрво Ѕид Налепници - Ѕидот Mural Позадина Decal за Livingroom Дете Бебе бебе соба Соба Винил Отстранлив DIY Decals 63x74.8,Зелена+Браун

Fymural Мечка Дрво Ѕид Налепници - Ѕидот Mural Позадина Decal за Livingroom Дете Бебе бебе соба Соба Винил Отстранлив

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Самолепливи ѕид налепница mural хартија расадник дрво decals,дома декорација DIY објект.Изработени од еко-пријателски винил и нема да имаат оштетување на човечкото тело.Го препорачувам на ѕид големина : 160x190cm/63x74.8",објект доаѓа на одделени се тркалаат пакет,крај на ѕид големина сите зависи од вашата желба.Тоа може да биде погодна за секој чиста,сува,мазна површина.Лесно кора и се држи ,пренослив и водоотпорен.Направи можете лесно да ги красат вашата домашна и имаат нов визуелен ефект.Ве молиме внимание : Вие не може да се намали големиот ѕид хартија во многу делови и трансфер е еднократно.Карактеристики : Големина : Препорачуваме големина : 160x190cm/63x74.8",станува збор за изгледот,крај на ѕид големина сите зависи од вашата желба ; Пакет Количина : 1 PCS ѕид налепница + 1 PCS трансфер/Set; Материјал : Многу еко-пријателски винил; ве Молиме имајте во предвид : Тие можат да бидат соодветни за ѕидови, огледала, врати, прозорци, мебел и било суво мазни и чисти suface.Внимание : производот што сте го добиле само на изгледот.Овој објект е DIY prodcut,тоа треба некое време и patiences да лупам и се држи заедно со себе.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било проблеми,ние ќе ви одговори што во рок од 24 часа.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ