.

.

Zulay Изолирани Ручек Торба - Термички Деца Ручек Торба Со Пространа Оддел & Изградена-Во Рачка - Преносни Назад На Училиште Ручек Торба За Деца, Момчиња, & Девојки Да Се

Zulay Изолирани Ручек Торба - Термички Деца Ручек Торба Со Пространа Оддел & Изградена-Во Рачка - Преносни Назад

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Пријатно Оброк За Вашите Деца : да се Даде на вашите деца нешто да се погледне напред секој lunchtime со Zulay Кујна Деца Изолирани Ручек Торба!На 10.6 x 7.7 x 4.33 инчи торба капацитет е доволно пространа да се одржи шише за вода, ручек кутија, сендвич, и закуски.Без разлика дали тоа е за на училиште, кампување, или излегување на игралиште, ова сигурен ручек торба ќе биде вашето дете е скрши време придружник. 3 Слој за Заштита : Дизајниран со трајни 600 D Полиестер Ткаенини (600 D/СТП) надворешноста обвивка, а 5mm експандиран полиетилен (EPE) пена, и полиетилен винил ацетат (PEVA) изолација.Совршен за чување на вашето дете ручек пакет и изолирани за 4 часа, кога се топли и 8 часа кога е ладно.Можете да се обложуваат на тоа дека тие ќе го јадат својот ручек со големо задоволство.Сите материјали се изработени од ПВЦ, BPA free и Phthalate-слободни.Преносни & Повеќенаменски : Ова расклопна ручек кеса не е само наменета за да се продавница-up и донесе на вашето дете ручек, тоа исто така може да се користи како нивното патување торба или нивната секојдневна употреба торба.Дизајнирана со внатрешноста мрежа џеб дека би можел да служи како преграда за лажица, вилушка, салфетка, или ice pack.Таму е исто така пред џеб каде можете да поставите мали работи како што се бонбони, белешки, пари, итн.Лесен За Употреба & Одржување : Бидејќи на својот идеал и компактна големина вие или вашето дете нема да има проблем го носат околу или складирање на тоа внатрешноста на чантата, багаж, или едноставно носење околу насекаде.Кога не е во употреба, чантата може едноставно да биде набиен и се распадна до рамен, така, тоа е, исто така, простор-ефикасна кога складирање.Доживотна Гаранција : Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи и назад за нив со доживотна гаранција.Ако некогаш се потребни, едноставно допрат до нашите неверојатна услуги на клиентите тим.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ