.

.

(250) #12 x 1 Алинеја HWH Хексадецимален за Миење Главата Unslot, Цинк #3 Точка Само Дупчење ONDA Proferred Лист Метални Навртки - MonsterBolts (250, 12 x 1)

(250) 12 x 1 Алинеја HWH Хексадецимален за Миење Главата Unslot, Цинк 3 Точка Само Дупчење ONDA Proferred

DEN 1795.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Бренд : Monster Bolts.Производство, Продуктната Линија : Брајтон-Најдобри, Proferred.Дијаметар - Тема на Теренот : #12 - 14 TPI.Тип : Лим Завртка, Само-За Дупчење #3 Точка - Надворешни Хексадецимален Диск.Материјал, Позлата : Челик, Цинк Cr+3 (Ro HS Согласност). - Чудовиште Завртки - Службен Чудовиште-Завртки Fastener зачувување на Нови Брајтон-Најдобри Proferred #12 Алинеја Хексадецимален за Миење Главата (HWH) Un Slotted Само-Дупчење Лист Метални Навртки.Овие се Премиум Челични навртки со Цинк слој (Cr+3 Ro HS согласност).Шефовите печат 'ПРЕСТАПНА' за да се обезбеди Брајтон-Најдобри Proferred производ!Купи со доверба.Дијаметар : #12" Нишка Големина / Височината : 14 TPI Диск : 5/16" Хексадецимален Тип : Лим Завртка, Само-за Дупчење Систем на Мерење : US/Инчен Материјал : Челик, Цинк Cr+3 Спецификации : ASME B18.6.3, МФИ-113.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ