.

.

Ретро Спротивстави 46 Анти Бајден Унисекс Хеџинг Beanie Поврзана Капи Мажите Топло Черепот Капи за цела Сезона Длабоко Хедер

Ретро Спротивстави 46 Анти Бајден Унисекс Хеџинг Beanie Поврзана Капи Мажите Топло Черепот Капи за цела Сезона

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Акрил.Еластична затворање.Рака Мие Само.Висок Квалитет Ретро Спротивстави 46 Анти Бајден Длабоко Хедер Черепот Капа : Оваа Мажите И Жените Brimless Beanie Е Направен Од 100% Мека парична Казна Акрил, Капа Ширина : 18cm,Капа Обемот : 11.8"-15.74"(30 См - 40 Цм).Ретро Спротивстави 46 Анти Бајден Зимска Шапка : Ние Го Разбираме Значењето На Водење На Нашата Глава Топло.Обезбеди Многу Потребната Топлина И Удобност.Заштита На Главата Од Неповолните Временски Услови За Да Се Спречи Настинка И Останете Здрави.Прилагодливи Удобност : Ретро Спротивстави 46 Анти Бајден Длабоко Хедер Плетени Флип Brimless Шапка Може Да Се Здипли На Различни Височини.Тоа Може да Се Носи На Мажите И Жените Глави Со Висока Удобност.Мека И Дише.Широк Спектар На Дневни Апликации : Се Спротивстави На Оваа Ретро 46 Анти Бајден Длабоко Хедер Brimless Шапка Е Многу Погоден За Патување И Други Активности На Отворено, Како Што Е Возење Велосипед, Трчање, Планинарење, Скијање, Уметничко Лизгање, Скијање, Создаваат Или Snowshoe Одење.Инструкции : 100% Акрил Се Мијат Во Слични Бои, Машина За Миење Нежно.Не Се Впие Или Кајгана.Не Железо Отпечатоци Или Да Ги Красат.Не Сува Чиста.Ретро Спротивстави 46 Анти Бајден Зима Жените Капи Длабоко Heather Men Е Волнени Капи За Winter This Стилски Плетени Мажите Е Безгранична Секојдневен Шапка Е Погоден За Повеќето Возрасни И Млади.Комбинираат Нашиот Секојдневен Мажите Бескраен Денар Капа Со Вашата Омилена Облека, И да Уживаат во Оваа Студена Зима Со Облекување Модерно И Одржување на Вашата Глава Топло.Широк Секојдневно Applications Our Секојдневен Beanie Е Дизајниран За Секојдневна Употреба, Така Што Ќе Можат Да Уживаат Во Есенските И Зимски Сезони.Оваа Плетени Круг Шапка Е Совршен За Секојдневна Употреба И Може Да Биде Совршено Се Совпаѓа Со Повеќето Облека.Тоа Е Исто Така Многу Погодни За Патување И Други Активности На Отворено Како Што Се Трчање, Велосипедизам, Пешачење, Аикидо, Уметничко Лизгање, Велосипедизам, Скијање, Создаваат Или Ангажманот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ