.

.

Куче Dachshund Обновливи Расклопна Трајни Намирници Шопинг Торба - Тешки Големи Структурирана Tote

Куче Dachshund Обновливи Расклопна Трајни Намирници Шопинг Торба - Тешки Големи Структурирана Tote

DEN 839.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Увезени.Не Затворање затворање.Материјал - 300 D Оксфорд ткаенина, тешки Ткаенина, Не е лесно да се оштетат.Големина - 22.0 x 12.6 x 11.4 во / 56 x 29 x 32 см, со цврстата рака на рака.Дизајн - Четири поддршка колони, поддршка шопинг кошница по инсталацијата, а на дното е задебелена, која е постабилна и издржливи.Кога не се во употреба, само отстранување на протезата.Шик Надгради Tote : Екстра долг носат рачки може да се одржи во својата рака или може да се потпира на вашиот надлактицата одржување на рацете да ви бидат слободни, додека вие продавница.Обновливи и ЕКО Пријателски - Еден обновливи шопинг торба е еднакво на 1000+ време на користење на пластични отпадоци и кеси.Одлична алтернатива за еднократна употреба пластични кеси, кои често не се рециклира, и често ја загадуваат патишта и други јавни површини.Изберете модерен и еко-пријателски начин да се заштити нашата Земја.Чувајте ги здипли шопинг кеси во вашата чанта или автомобил за итни случаи или активности на отворено.Материјал : 300 D Оксфорд крпа Големина : 22.0 x 12.6 x 11.4 во / 56 x 29 x 32 см Карактеристики : Цврстата рака на рака; Четири поддршка колони, поддршка шопинг кошница по инсталацијата Tote Одржува Форма и се Чува во Исправена позиција се Отвори прекрасна алтернатива за еднократна употреба торба, секоја торба е направена од топ квалитетни материјали.Четири поддршка колони се задржи, ќе ги одржуваат своите кутија форма дури и кога целосно натоварени со тешки предмети.Засилен Рачки и Полесно За Транспорт На totes веќе долго време засилен сметководствена рачки.Сметководствената се справи со е дебела и издржливи, пораби надолу на страната на дното за да додадете повеќе сила за да се справи со тешки намирници се вчита.Оваа обновливи намирници tote, го прави лесно да транспорт и носат вашите намирници.Совршена Алтернатива За еднократна употреба на Пластични Кеси Овие обновливи шопинг totes понудат модерен и одлична алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси.На количка за обновливи намирници кеси се добро изградени и издржливи.Кеси лесно се вклопуваат во стандардна количката и да остане во исправена позиција за лесно намирници пакување на исходот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ