.

.

ZBLZGP 2 Pin на Г-допрете и Двоен BNC Моќ и Видео Кабел за Zacuto Gratical Око EVF

ZBLZGP 2 Pin на Г-допрете и Двоен BNC Моќ и Видео Кабел за Zacuto Gratical Око EVF

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајниран за Gratical Око електронски визир.Овој обичај 2-Pin Моќ & Video Кабел од Zacuto ви овозможува да и моќ на Gratical Око од Д-Допрете извор и пренесува SDI сигнал преку BNC. 0 B 2pin да Dtap моќ кабел & 75 Ohm BNC да BNC Коаксијален Видео кабел.Кабел Должина : околу 100 CM.Други должина може да се прилагоди.Секој кабел беше тестиран за да се осигура дека нема краток спој, не потенцијален дефект проблеми пред превозот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ