.

.

Fenteer Ноќни Caddy Виси Кеси Спалната Соба Списание За Складирање Торбичка Пелена Caddy Играчка Организатор - Зелена

Fenteer Ноќни Caddy Виси Кеси Спалната Соба Списание За Складирање Торбичка Пелена Caddy Играчка Организатор

DEN 1598.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Класифицирани складирање : двојни предни џебови, од страна на нето-џебови, посебно виси џебови, можете да ги зачувувате книги, списанија, мали играчки, чаши вода, пенкала и други училишни материјали или за дневни потреби.Постојат многу голем капацитет за складирање и може да се земе во рака.Големина : Прибл.30x11x18.5cm/11.81x4.33x7.28inch.Мулти-функционални,погодна за спалната соба дневна соба канцеларија ученичкиот дом,кујна, итн.Страна куки : Постојат две куки на страната, можете да слушалки, копчиња, паричници и други предмети, што е погодно за организирање на вашиот десктоп, спречување на вашиот десктоп од месинг до, и да се најде елементи лесно.Хоризонтална шипка дизајн : ковано железо и хоризонтална шипка дизајн, лесно да го инсталирате, стабилна и не е лесно да падне.Интимни виси прачки може да бидат обесени на bedsides, столици и публикации светла.Тоа не заземаат простор и е многу погодно.Опис : - Класифицирани складирање : двојни предни џебови, од страна на нето-џебови, посебно ги џебовите, можете да ги зачувувате книги, списанија, мали играчки, чаши вода, пенкала и други училишни материјали или за дневни потреби.Постојат многу голем капацитет за складирање и може да се земе во рака. - Хоризонтална шипка дизајн : ковано железо и хоризонтална шипка дизајн, лесно да го инсталирате, стабилна и не е лесно да падне.Интимни ing прачки може да бидат обесени на bedsides, столици и публикации светла.Тоа не заземаат простор и е многу погодно. Од страна на куки : Постојат две куки на страната, можете да слушалки, копчиња, паричници и други предмети, што е погодно за организирање на вашиот десктоп, спречување на вашиот десктоп од месинг до, и да се најде елементи лесно. - Мулти-функционални,погодна за спалната соба дневна соба канцеларија ученичкиот дом,кујна, итн. Големина На : Прибл.30x11x18.5cm/11.81x4.33x7.28inch Package Вклучува : 1 Парче Ноќни Складирање Bag1 Парче Железо Rack Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка во големина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ