.

.

Поштенско сандаче Letterbox Ѕид Монтирани Postbox Отворено Парцела Капка Кутија Дрвени Куќи Предлог Писмо Кутија Rainproof Wall-Mount поштенски Сандачиња за Дома Декор

Поштенско сандаче Letterbox Ѕид Монтирани Postbox Отворено Парцела Капка Кутија Дрвени Куќи Предлог Писмо Кутија

DEN 1896.00

Количина на стоки
Достапно на барање

ОРИГИНАЛНИОТ ДИЗАЈН : Карактеристики ретро и куќа облик дизајн, креативни и атрактивни.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од премиум дрво, пост кутија е издржлив со исклучителна гледа.ВИСОК КАПАЦИТЕТ : доволно Голема за да се одржи различни поместена коверти, документи, весници, списанија итн.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Секој детал е обидов многу пати и има две метални дупки на врвот на поштенско сандаче.Погодно да се откажам.СОВРШЕН ПОДАРОК : Дрвени поштенски сандачиња може да испрати убава декоративни модели до вашиот дом одберете поштенско сандаче.Тоа е добар избор за роденден подароци и празник подароци.Направени од премиум материјалот, пост кутија е издржлив со исклучителна гледа.Дизајн го прави повеќе уникатен и стилски.Овој пост кутија карактеристики ретро и куќа облик дизајн, креативни и атрактивни.Тоа, исто така, обезбеди сигурно место за вашите e-mail пораки, и тоа е доволно голема за да се одржи различни поместена коверти, документи, весници, списанија итн.Таа е погодна за домашни, службен биро или друштво.Функција - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Дрво.- Големина : За 9.8 x 7.1 x 3.7 in Package Including1 x Mail box Size опис : Прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка во согласност со фактичката големина.Опис на сликата : ве Молиме имајте на ум дека постојат некои боја разлики.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ