.

.

Y-ANNJYA Гајба Куче Сад, Отстранлив Нерѓосувачки Челик Вода Храна Фидер Чаши Виси Милениче Кафез Сад Кафез Соработка Првенство за Кучиња, Мачки Кутре Зајаци Птица и Ма?

Y-ANNJYA Гајба Куче Сад, Отстранлив Нерѓосувачки Челик Вода Храна Фидер Чаши Виси Милениче Кафез Сад Кафез Соработка

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

МОНТАЖНИ 2 ВО 3 БОУЛ - Ова куче храни сад закачите директно на кафез за лесно хранење.За size-надворешниот сад големина на домашно милениче сад е 7.Постојат три бои на располагање, розова, сина и зелена Спецификација : -Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик + PP материјал, безбеден за јадење.16 inch Features : 1.Крстот заклучување дизајн може да биде поставен на куче кафез, мачка кафез, ferret кафез и други домашно милениче кафез.Или можете да ги користите како основни сад.Тоа може да се користи за мали кучиња, мачки, зајаци, finches, канарските папагали и други мали домашни миленици.Дизајниран за спречување на домашно милениче од тропа во текот на храна или вода 2.18 инчи во мали димензии. -Специјално дизајниран за да ви го успори вашиот куче и мачка кога јадење.Крстот заклучување дизајн може да биде поставен на куче кафез, мачка кафез, ferret кафез и други домашно милениче кафез.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Отстранување на бела пластика заклучување со ротирачки спротивно од стрелките на часовникот, се стави на пластични куче сад на гајба.16 inch Small : надворешниот сад големина е 15.Или можете да ги користите како основни сад.Инсталирање на пинк пластични куче сад во правилна положба, rotate clockwise на бела пластика за заклучување и да се стегне тоа, тоа е се.Вие не¡т мора да се отстрани целата чинии, може да се преземе од не ' рѓосувачки челик лагер надвор да се мијат неа, или пополните.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Виси од нерѓосувачки челик, храна, вода куче и мачка сад е отстранлив за полесно чистење, се пополни, или да ги отстраните.РЕШЕТКИ ПЕТ ЧАШИ - куче гајба сад со круг сад дизајн може да се користи како кафез храната сад или кафез вода сад.Погоден за повеќето домашни миленици, како кучиња, мачки, зајаци, птици, куче, итн.Ова е двојно сад која вклучува пластична надворешниот сад и нерѓосувачки челик лагер сад.Може да се направи пластични лак фиксна да кафез и да се отстранат само нерѓосувачки челик сад за чистење, се пополни.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ