.

.

UBELLA Деца Сандали Писклив Чевли Цвет Удар Мери Џејн Деца Девојка Станови (Отстранлив Squeakers)

UBELLA Деца Сандали Писклив Чевли Цвет Удар Мери Џејн Деца Девојка Станови (Отстранлив Squeakers)

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон. ★ЗАБАВНА И ОДЛИЧНА ЗА БЕЗБЕДНОСТ : Squeaker чевли се забавуваат чевли дека "квичат" секој пат кога вашата мала еден зема чекор.Не само што ќе се стави насмевка на твоето малку на еден лик, но ќе знаете каде тие се..особено важно кога ќе се дознае во јавноста. ★ПОТТИКНУВА ПРАВИЛНА ПЕТА ДО ПЕТИ ОДЕЊЕ : Помогнат на вашиот наскоро ќе бидат дете да научат да одиме правилно со промовирање на здрава одење.Чевлите ќе квичат кога детето да се движи правилно од пета до пети.Возбудлив звук ќе ги инспирира за да продолжи да оди правилно. ★ОТСТРАНЛИВ SQUEAKERS : Дали љубовта писклив чевли, но им треба доста време премногу?Тоа е едноставно да се отстрани squeakers!Во внатрешноста на секоја пета е бела круг парче пластика.Само повлечете оние надвор и ќе се постави.Кога сакате писклив звуци повторно, само внесете пластични squeakers. *Бидете сигурни дека да се чува надвор од дофат на вашите деца, како тие можат да се гуши опасност*. ★ФЛЕКСИБИЛНИ ГУМА ЕДИНСТВЕНА : Нашите флексибилни, не се лизга ѓон направи овие чевли удобен, лесно да одиме во, и се важни за прв пешаци. ★СИНТЕТИЧКИ КОЖА ГОРНИОТ, АВТЕНТИЧНИ КОЖА INSOLE : Овие мери џејн писклив чевли имаат вистинска кожа табани, кој го направи чевли многу удобно и мека за деца.На горниот дел е направен од "микрофибер" кожа која носи добро со многу употреба.Водич за Бебе/Дете Чевли големината : .Големина 3 M НИ Младата внатрешна должина : 12 см.Големина 4 M НАС Деца внатрешна должина : 12.5 cm.Големина 4.5 М НАС Деца внатрешна должина : 13 cm.Големина 5 M НАС Деца внатрешна должина : 13.5 cm.Големина 5.5 М НАС Деца внатрешна должина : 14 см.Големина 6 M НАС Деца внатрешна должина : 14.5 cm.Големина 7 M НАС Деца внатрешна должина : 15 cm.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ