.

.

Advil, Liqui Гелови Болка Знаците И Треска Редуктор 200 Mg 40 Течен Гел Капсули

Advil, Liqui Гелови Болка Знаците И Треска Редуктор 200 Mg 40 Течен Гел Капсули

DEN 1089.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Advil Болка Знаците/Треска Редуктор Liqui-Гелови.Привремено ублажува помали болки и болки поради : главоболка, забоболка, backache, менструални грчеви, настинка, мускулни болки, мала болка на артритис.Привремено го намалува високата температура.Ништо не работи подобро на главоболки од Advil.* Раш вистински течни олеснување во право, каде што треба тоа и да се чувствува подобро брзо. *Меѓу водечките преку ШАЛТЕР болка relievers.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ