.

.

Замена Инфраред ТВ Ray Жичен Далечински Сензор Бар Reciever Inductor за Nintend за Wii за Wii U Конзола

Замена Инфраред ТВ Ray Жичен Далечински Сензор Бар Reciever Inductor за Nintend за Wii за Wii U Конзола

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно на барање

1. Дизајниран за добивање на инфраред сигнал од конзола. 2. Лесно и погодност да го користите. 3. Треба само поврзете го inductor е приклучокот на играта конзола. 4. Со стојат под inductor помош за поддршка на inductor. 5. Inset на inductor во Сензор бар на играта конзола.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ