.

.

ДНК Motoring ОЕМ-Г-VW1320159 Црна Вози Страна Моќ на Вредноста Виткање на ретровизорот w/Загрева Стакло Компатибилен со Jetta 2011-2018

ДНК Motoring ОЕМ-Г-VW1320159 Црна Вози Страна Моќ на Вредноста Виткање на ретровизорот w/Загрева Стакло Компатибилен

DEN 1785.36

Количина на стоки
Достапно на барање

FITMENT : Компатибилен со Jetta 2011-2018. ОГЛЕДАЛО КАРАКТЕРИСТИКИ - Лево Возачот Страна; Црна Моќ Загрева Огледало; Прирачник за Виткање Функција.ОЕМ ДИЗАЈН : Огледалото е изградена на Висок Квалитет на Отпорност на ABS Пластика не Бара Измена или Дупчење.Замени скршен или оштетен страна огледало со нашите ОЕМ замена единици во мал дел од она дилер трошоци.Направен да OEM Спецификации тие ќе се вклопат и да ја инсталирате исто како и оригиналот.Компатибилен со "Фолксваген" Jetta 2011-2018.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ