.

.

1/3/5PCS Ефикасно Чистење, Полирање Крпа Екран Избрише Крпа Анти-Маснотии Бришејќи Партал Обновливи Микрофибер Крпи за Чистење за мобилни Телефони, Компјутерски Екра?

1/3/5PCS Ефикасно Чистење, Полирање Крпа Екран Избрише Крпа Анти-Маснотии Бришејќи Партал Обновливи Микрофибер

DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Одлична за чистење способност : Тоа може ефикасно отстранување отпечатоци од прсти, дамки од вода, прашина, нечистотија, и нафтени дамки на екранот и сите други мазни површини.Безбеден и ефикасен : Дали не нула вашите очила или електронски уред екрани, оставете не чистење знаци, додека одржување на чиста и транспарентен.Тие се внимателен подароци за семејството, пријатели и колеги.Широк спектар на употреба : Погоден за чистење на очила, мобилен телефон екрани, LCD ТВ екраните, таблет компјутери, автомобили на ретровизорите, камерата леќи, шминка огледала, итн.за да ги задоволат вашите различни потреби.Микрофибер материјал : Микрофибер е направен од 80% полиестер и 20% најлон, мека и цврсто ткиво.Преку повтори чистење и употреба ткаенина за чистење се уште може да се одржи мека на допир и ефективност.Обновливи : Тоа може да се мијат постојано да се обезбеди долгорочна употреба.Тоа нема да изгубите какви било чистење на власт по перење, и тоа суши брзо после миење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ