.

.

Ponyflo Памук конска опашка Шапка - конска опашка Капи за Жените, наменет за Сите Видови Коса

Ponyflo Памук конска опашка Шапка - конска опашка Капи за Жените, наменет за Сите Видови Коса

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Кука и Јамка затворање.НАМЕНЕТА ЗА ЖЕНИТЕ : Ponyflo капи се уникатно дизајниран од женска перспектива.Посебни отвори врати структура и метежот слободни затворање е сместување за сите типови коса и е особено сакан од жените со долга коса, како и кадрава коса.ПАТЕНТИРАН ДИЗАЈН : Нашиот патентиран отворени врати изградба е исклучиво наменета за Ponyflo капи.Задниот отвор е структурирана поголеми од основните вашиот безбол капа, дозволувајќи им на сите типови коса да биде повлечен слободно низ дупката и ќе се приспособат на вашите фризура на избор!Една големина одговара на повеќето (Глава Обемот : Прилагодлив од 22" на 23 1/4".Гребенот должина : 2.75").МЕТЕЖОТ СЛОБОДНИ ЗАТВОРАЊЕ : Во прилог на Ponyflo 's уникатен патентиран дизајн, посебно метежот слободни квалитет Велкро беше искористена за да се спречи вашата коса да стане од испреплетени и оштетени.PONYFLO : Ponyflo е посветен да им помогне на жените да се најде капи кои се здрави за нивната коса!Ние ја започна оваа идеја кога ќе се утврди дека не беа многу конкретно кадрава коса жени кои се борат да најдат капи за нивната коса.Ponyflo конска опашка Капи беа нашите решение!Ние секогаш сме во потрага за повратни информации и подобри начини да се грижиме за овој лажат пазарот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.НАМЕНЕТА ЗА ЖЕНИТЕ : Ponyflo капи се уникатно дизајниран од женска перспектива.Посебни отвори врати структура и метежот слободни затворање е сместување за сите типови коса и е особено сакан од жените со долга коса, како и кадрава коса.ПАТЕНТИРАН ДИЗАЈН : Нашиот патентиран отворени врати изградба е исклучиво наменета за Ponyflo капи.Задниот отвор е структурирана поголеми од основните вашиот безбол капа, дозволувајќи им на сите типови коса да биде повлечен слободно низ дупката и ќе се приспособат на вашите фризура на избор!МЕТЕЖОТ СЛОБОДНИ ЗАТВОРАЊЕ : Во прилог на Ponyflo 's уникатен патентиран дизајн, посебно метежот слободни квалитет Велкро беше искористена за да се спречи вашата коса да стане од испреплетени и оштетени.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ