.

.

Козметички Четка, Фирма Здрав Сенки Четка Меки Влакна на Косата Едноставно Домот Силна Прав Алчни за Домашни Патувања за Запознавање Партија

Козметички Четка, Фирма Здрав Сенки Четка Меки Влакна на Косата Едноставно Домот Силна Прав Алчни за Домашни

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесно да се во боја, три димензионални спојувањето, создавање мека магла како природен контура, покажува деликатни шминка изглед.Меки четка главата, едноставна операција, униформа боја, и брзо да се создаде исклучителна шминка изглед, направи да изгледа шармантно.Дрвена рачка, безбедно и еко пријателски, лесно да се одржи и да го користите.Добра за почетници и професионална шминка уметници.Висок квалитет на влакната на четката за коса, силна прав алчни за моќ, богата со четка за коса, мека и не иритирачки на кожата. 10pcs на шминка четка се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни потреби, мала тежина и компактни, погоден за домашни и патување употреба.Функција : 1. Лесно да се во боја, три димензионални спојувањето, создавање мека магла како природен контура, покажува деликатни шминка изглед.2. Висок квалитет на влакната на четката за коса, силна прав алчни за моќ, богата со четка за коса, мека и не иритирачки на кожата.3. Меки четка главата, едноставна операција, униформа боја, и брзо да се создаде исклучителна шминка изглед, направи да изгледа шармантно.4. Дрвена рачка, безбедно и еко пријателски, лесно да се одржи и да го користите.Добра за почетници и професионална шминка уметници.5. 10pcs на шминка четка се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни потреби, мала тежина и компактни, погоден за домашни и патување употреба.Спецификација : Предмет Тип : Козметички Brush Material : Композитни Wood Uses : Make up Пакет Листата : 10 x Козметички Четка.

Деталните информации

Item Type:
Cosmetic Brush
Material:
Composite Wood
Uses:
Make up
Package List:
10 x Cosmetic Brush :

Тие исто така купуваат со овој производ