.

.

Sharprepublic Коса Ролки/Heatless Виткање на Косата Директно/Не се Лизга Еластична Кадрава Брановидна Род Перм Прачки/за Природно Кадрава Брановидна Коса Фризерски Стил Set - 1

Sharprepublic Коса Ролки/Heatless Виткање на Косата Директно/Не се Лизга Еластична Кадрава Брановидна Род Перм

DEN 1080.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : Професионален високо-квалитетни не се лизга студен бран род, со гумени бендот, openable капак.Лесно можат да бидат фиксни.Лесно да се стави во и извади.DIY Фризура : високо-квалитетни не се лизга студен бран бар има повеќе вентилација дупки за зголемување на сатурација, и својот широк слот дизајн може да рамномерно се дистрибуираат на течност во косата кога виткање, помагајќи ти да се создаде убава коса стилови, како што се брановидна, кадрава коса, коса и сл.Лесен за користење : Овој студен бран стапче е дизајниран со капак и гумени бендот, кои лесно може да се додадат на вашата коса без било pin поддршка.Уште поважно, тоа не се бара за греење, што ќе ви овозможи да навивам вашата коса, на едноставен и природен начин.Применливи прилики : издржливи, можат да се користат дома или во салонот, а исто така е добар за подарок за пријатели, семејство, итн.Материјал : Направен од високо-квалитетни пластични материјали, трајни, не се лизга, долго-траен, безбеден за употреба, и нема да им наштети на вашата коса.Опис : - Материјал : Направен од високо-квалитетни пластични материјали, трајни, не се лизга, долго-траен, безбеден за употреба, и нема да им наштети на вашата коса. - DIY Фризура : високо-квалитетни не се лизга студен бран бар има повеќе вентилација дупки за зголемување на сатурација, и својот широк слот дизајн може да рамномерно се дистрибуираат на течност во косата кога виткање, помагајќи ти да се создаде убава коса стилови, како што се брановидна, кадрава коса, коса и сл. - Лесен за употреба : Овој студен бран стапче е дизајниран со капак и гумени бендот, кои лесно може да се додадат на вашата коса без било pin поддршка.Уште поважно, тоа не се бара за греење, што ќе ви овозможи да навивам вашата коса, на едноставен и природен начин. - Карактеристики : Професионален високо-квалитетни не се лизга студен бран род, со гумени бендот, openable капак.Лесно можат да бидат фиксни.Лесно да се стави во и извади. - Е применливо прилики : издржливи, можат да се користат дома или во салонот, а исто така е добар за подарок за пријатели, семејство, итн.Големина на Табелата : се Меша и натпревар различни производи за sale180 Pcs : случајни color1.9x8.3cm(36) 1.6x9.3cm(36) 1.5x8.3cm(24) 1.3x8.3cm(24) 0.9x9.3cm(24) 1.9x6cm(12) 1.6x6cm(12) 1.5x6cm(12)60 Pcs : Случајни colors1.9x8.3cm(12) 1.6x9.3cm(12) 1.5x8.3cm(12) 1.3x8.3cm(12) 0.9x9.3cm(12)Пакетот Вклучува : 1 Сет 180 Pcs/1 Сет 60 Pcs(за да го изберете).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ