.

.

Вистинска Кожа Прашка Торба за Мажи Гроздобер рачно изработени Crossbody Daypack Пешачење Ранец (со Кафе)

Вистинска Кожа Прашка Торба за Мажи Гроздобер рачно изработени Crossbody Daypack Пешачење Ранец (со Кафе)

DEN 3072.00

Количина на стоки
Достапно на барање

ВИСТИНСКА КОЖА - Ова прашка торба е направен од вистински кравја кожа, се чувствува луксуз и удобно.УБАВ ИЗГЛЕД - изборот на боја шеми се направи оваа торба уникатен.ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН - 1 главната преграда(1 патент џеб внатре), 1 пред патент џеб, 1 пред размавта џеб,1 назад патент џеб.Димензија - 7.1x2.8x10.6inches / 18x7x27cm (L*W*H).ГАРАНЦИЈА - LRTO нуди 100% гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со нашите производи или служба за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт.Воспоставување на LRTO произлегува од нашата љубов за Ретро стил.Ние ќе ги споделите оваа љубов со вас и се надевам дека ќе ви се допадне премногу.Предниот џеб е затворена со магнетни копчиња и се наоѓа на задната страна на декоративни појас.Кабелот дупка е дизајниран за да се олесни употребата на полнење кабел и слушалка кабел.Постои патент џеб во задниот дел на овој прашка торба, која е блиску до назад и има добар анти-кражба ефект.Употреба на високо-сила конци, уредно изнесе, издржливи и сигурни.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ