.

.

Ingrown Ноктот Комплет, Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Ingrown Ноктот Пенкалата Сет со Мртвата Кожа Притисни Алатка, за Ingrown Ноктите Корекција(40)

Ingrown Ноктот Комплет, Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Ingrown Ноктот Пенкалата Сет со Мртвата Кожа Притисни

DEN 249.36

Количина на стоки
Достапно на барање

ГЛАВНО за УПОТРЕБА : со врвен квалитет ingrown ноктот за полнење за ingrown ноктите, на ingrown ноктот датотека е лесно да се контролира, може да се справи со ноктот мртвите кожата токму без болно влечење на кожата.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Ingrown Ноктот Пенкалата Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Мртвите Кожата Притисни Должина : Околу.ПРИЛАГОДЛИВИ ДИЗАЈН : Еднократно и сигурен, должината на овој стигнале и прилагодливи, погоден за различни ноктите.Оваа ingrown ноктот алатка за да може ефективно да ги ублажува нога на болката предизвикана од paronychia и ingrown ноктите.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Едноставен нерѓосувачки челик ingrown ноктот пенкалата, не е лесно да се деформира, ефикасно да го поправи ingrown ноктите.Функција : 1.0 мм-беа 25,5 mm / 0. Кругот на други копчиња со железо прстен подолу. На затегнувачка цврстина е релативно голема, и различни степени на paronychia може да се користи.79-1 во Пакет Листата : 1 x Ingrown Ноктот Пенкалата-1 x Складирање Кутија 1 x Лента 1 х Мртвите Кожата Притисни 2 x Чистење Подлога.ТОПЛО ве ПОТСЕТАМ : ве Молам, правилно да се наведнуваат на тока за да се намали силата според дебелината и radian на вашиот ноктите, се избегнат непотребни непријатно.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ