.

.

ПУМА унисекс-дете Велур 2 Ремени Патики

ПУМА унисекс-дете Велур 2 Ремени Патики

DEN 550.80

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Велур.Увезени.Гумен ѓон.Спортски Патики.Дефинитивно една од повеќето познати и популарни на сите ПУМА чевли, овој дизајн со право го заслужува своето место во јавната наклонетост и во секој Салата на Славните.Во културна смисла на велур може да биде кредитирана како прв број на б-boyish.Овие ПУМА класици се исто така достапни во јуниор и деца' големини.ПУМА е глобалната спортски бренд кој успешно осигурувачи влијанија од спорт, начин на живот и модата.ПУМА е единствен индустрија перспектива испорачува неочекувани во спортот-начин на живот обувки, облека и додатоци, преку техничките иновации и револуционерниот дизајн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ