.

.

Авион На Небото Симпатична Складирање Кутија Десктоп Молив Случај Шминка Сад за Контрола на Носителот Мали

Авион На Небото Симпатична Складирање Кутија Десктоп Молив Случај Шминка Сад за Контрола на Носителот Мали

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

СТП Кожа.Смешни молив носителот кутија е во големината 5.9 x 2.8 x 4.3 инчи.Тоа е претпочитаат како молив носителот,контрола на носителот,мали колекции сад,мобилен телефон кутија,модерен биро страна на организаторот за статистика училиште дома додатоци.Складирање кутија за десктоп е направен од високо-квалитет СТП кожа надворешниот и на внатрешниот и на дното се направени од мека фланелен боксери,кој е удобен и еколошки.Складирање кутија декоративни за маса е погодно за вас да се соберат различни office home додатоци,како молив,карти,пенкала,ножици,да се видиме,слушалка,рака крем и, исто така, голем како шминка за складирање контејнер за складирање на вашите шминка четки,ноктите полирање,кармини и други мали лични предмети.Десктоп складирање случај е одлично за складирање биро предмети.Додатоци складирање кутија карактеристики со уникатен модел печатени на надворешната страна,со смешна и симпатична модел,печати складирање кутија е еден убав биро за декорација.Ние нудиме пријателска услуга на пен случај организаторот со дизајн,било прашање,e-mail на нас.Десктоп складирање кутија е направен од страна на СТП кожа и средината поделени на две организира сад кутија,се одликува со смешни шема печатени од надвор.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ