.

.

FLAMEER Над Вратата 24 Џебови Виси Организатор Ѕид Чевли Носителот на Вратата за Чување Виси Чевли Складирање Кеси

FLAMEER Над Вратата 24 Џебови Виси Организатор Ѕид Чевли Носителот на Вратата за Чување Виси Чевли Складирање

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно на барање

4 метални куки, удобен да го инсталирате, нема да го оштети врата, без алатки.Mesh џебови лесно може да го најдете она што ви треба во еден поглед.Погоден за организирање на обувки, играчки, козметички производи, toiletries, производи за чистење итн.Направени од високо-квалитет густа, не-плетени ткаенини материјал, издржлив.Фината мрежа џебови, секој е доволно голем да се одржи шапка/чевли.Опис : - Направен од високо-квалитет густа, не-плетени ткаенини материјал, издржлив. - Парична казна мрежа џебови, секој е доволно голем да се одржи шапка/чевли. - Mesh џебови лесно може да го најдете она што ви треба во еден поглед. - 4 метални куки, удобен да го инсталирате, нема да го оштети врата, без алатки. - Погоден за организирање на обувки, играчки, козметички производи, toiletries, производи за чистење итн.Спецификација : - Материјал : Не-плетени Fabric Size Табела : Големина : 70x164cm /27.56x64.57inch Package Вклучува : 1 Парче Виси Складирање Bag Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Деталните информации

- Material:
Non-woven Fabric
Size Chart:
Size:
70x164cm /27.56x64.57inch
Package Includes:
1 Piece Hanging Storage Bag :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Тие исто така купуваат со овој производ