.

.

Polaroid 72 Фото / Видео Про Ултра Тешки Monopod За Дигитални Фото Апарати & Camcorders

Polaroid 72 Фото / Видео Про Ултра Тешки Monopod За Дигитални Фото Апарати & Camcorders

DEN 364.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршен За Ситуации Кога Треба Долго Изложености Уште Се Кратки И На Просторот.Висока Густина Без Пот Пена Зафат За Зголемување На Стабилноста Quad-Дел, Цврст Алуминиум Нога Карактеристики Остане Поставите Заклучување Механизам.Комерцијални Одделение Гума Совет Со Стигнале Скок Вклучува Носење.Компактен И Лесен За Земе Насекаде Погодност Уште Се Протега До 72. Стандард Tripod Планината Прифаќа Речиси Сите Камери/Camcorders, Роб Светилки, Далечински Уреди, Бум Mikes, ИТН.Polaroid 72 инчен Фото / Видео Про Ултра Тешки Monopod За Дигитални фото Апарати & Camcorders Polaroid 72 инчен Фото / Видео Про Ултра Тешки Monopod За Дигитални фото Апарати & Camcorders Regardless ако сте еден неврзан фотограф/videographer или сериозна "prosumer" има Polaroid tripod дизајниран со вашите потреби во предвид.Тоа е затоа што ние дизајн нашата tripods со интелегентни во побарувачката карактеристики како течност пан-глава, во загради центар колони, сите-теренско нога совети, dual нивоа, компактен-стапалки, ергономски дизајниран носат рачки и пена костец-и се друго што би се очекувало од tripod линија инспириран од над половина век од imaging иновации.И да се осигура дека тие се дел од вашата "додаток арсенал" на долг рок, ние сме направена нив од индустриски одделение, лесни алуминиумски да се осигура дека тие секогаш чувајте ги вашите вредни опрема на тврда подлога.Без разлика дали ќе изберете нашите ултра компактен десктоп модели, нашата единствена monopod или нашиот ruggedized сите терен модели, веднаш ќе се разбере зошто Polaroid tripods се смета крајната во "класична слика за стабилизација"Совршен За Ситуации Кога Треба Долго Изложености Уште Се Кратки и На Space High Густина Без Пот Пена Зафат За Зголемување на Стабилноста Quad-Дел, Цврст Алуминиум Нога Карактеристики Остане Поставите Заклучување Mechanism Commercial Одделение Гума Совет Со Стигнале Скок Вклучува Носење Case Compact И Лесни За Земе Насекаде Погодност Уште се Протега На 72 Standard Tripod Планината Прифаќа Речиси Сите Камери/Camcorders, Роб Светилки, Далечински Уреди, Бум Mikes, ETCPolaroid 72 инчен Фото / Видео Про Ултра Тешки Monopod За Дигитални фото Апарати & Camcorders Leg Дијаметар : 25.8 mm Net Тежина : 2.23 lbs.Укината Должина : 23.85 inch Extended Должина : 72 инч.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ