.

.

Propper Мажи, Единствен Долг Ракав Поло Маица

Propper Мажи, Единствен Долг Ракав Поло Маица

DEN 665.52

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење. 4.2 мл 100% полиестер пике.Брз-сува перформанси ткаенина.Исчезнат-, смалуваат-и навремено-отпорни.Ребрести ракав и јака.Две-канал пенкало в џеб, Микрофон/ " очила со клип. 4.2 мл 100% полиестер piqué.Брз-сува перформанси ткаенина.Исчезнат-, смалуваат-и навремено-отпорни.Ребрести ракав и јака.Две-канал пенкало в џеб.Микрофон/ " очила со клип.Порано Позната како Вистински Опрема.Две-канал пенкало в џеб на носителите е левиот ракав.Три-копче фуста со мајк/ " очила со клип.Ребрести јака и ткаенината.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ