.

.

Голема Северна Грав, 5 Фунти USDA Сертифицирани Органски, Не-ГМО, Сушени, Масовно, Производ на САД , Mulberry Лејн Фарми

Голема Северна Грав, 5 Фунти USDA Сертифицирани Органски, Не-ГМО, Сушени, Масовно, Производ на САД , Mulberry

DEN 743.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Сертифицирани Органски, Не-ГМО.Сертифицирани Органски од страна на Глобалните Органски Сојуз (П).Ви благодариме за поддршката на Американската одгледуваат производи!.Бродови најголемиот дел; поштедува ГОЛЕМИ пари!Минималистички пакување.Прави вкусни браун грав, грав чорба, итн.Евтини протеини и одличен влакна за вашата диета!.Голема Северна Грав.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ