.

.

Mizon Полжав Поправка Совршен Крем за Хидратација и Исхраната со Полжав Filtrate, Paraben Слободни 50мл 1.69 fl мл

Mizon Полжав Поправка Совршен Крем за Хидратација и Исхраната со Полжав Filtrate, Paraben Слободни 50мл 1.69

DEN 168.72

Количина на стоки
Достапно на барање

На синергија ефект на полжав и yam.Леплива и еластичен зацврстување масажа.Двојно се грижи за ѕвонење и брчка исправка.Хидратација и исхраната во една совршена заштита.Мазна, не-леплива текстура и блага формула, dermatologically тестирани.Користете го овој крем како последен чекор во вашиот полжав нега на кожата рутина да се направи на кожата здрав, како што тоа го зајакнува до заштитен слој на кожата, обезбедување на влага и хранливи материи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ