.

.

Врти Airsoft Целта, Два Стилови на Налепница Ресетирање Цел за BB Пиштол на Пелети Пушка

Врти Airsoft Целта, Два Стилови на Налепница Ресетирање Цел за BB Пиштол на Пелети Пушка

DEN 1833.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Интересно : Tic-tac-пети игра дизајн, направете ја вашата пукачка игра нов изглед, додадете бескрајна забава, без разлика дали возрасни или деца се допаѓа, но, исто така, погодна за семејна забава.Карактеристики : Иако тоа е мал и компактен, тоа е сосема здрав.Две различни целни трудови се дизајнирани за зголемување на забава на играчи.Може да се претвори во поени игра.Лесно да се носат и се постави, погоден за двор и надворешен трева или песок.Можете да играте игра со пријателите и семејството, кој добива 777 првите победи.Спецификација на производот : собрани големина : 18"(L) x 9"(W), плоштад целна големина : 1.77 x 1.77 во(4.4 x 4.4 cm).Материјал : Сите-метал tic-tac-пети.Компатибилен огнено Оружје : .177 Калибар Airsoft, ББ ПИШТОЛ, Пелети.Должина:18 (45.72 cm).Ширина : 9 (22.86 cm).Плоча Thinckness : 2mm.Целна големината на секој квадратен : 1.75 x1.75 во.Тежина : 2.6 lb (1.18).Во прилог на Tic Tac Toe игра, ние исто така, додаде налепници на Една Рака Разбојник да се направи со цел повеќе да се забавуваат.Можете да играте игра со пријателите и семејството, кој добива 777 првите победи.Материјал : Сите-метал tic-tac-toe Compatible огнено Оружје : .177 Калибар Airsoft, ББ ПИШТОЛ, Pellet Length:18 (45.72 cm)Ширина : 9 (22.86 cm)Плоча Thinckness : 2mm Target големината на секој квадратен : 1.75 x1.75 in Weight : 2.6 lb (1.18).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ