.

.

GFIRE Тактички Вест Модуларен Вест Дише Борбената Обука Вест Прилагодливи Лесни

GFIRE Тактички Вест Модуларен Вест Дише Борбената Обука Вест Прилагодливи Лесни

DEN 1920.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Направен во САД и се Увезени.кука затворање.Тактички вест со Итни влечете рачка; Пренослив против пролизгување поместена рамо влошки со кука и јамка водичи.Прилагодливи рамо ремени; Кука и јамка webbing.Во тешка категорија webbing за модуларен додатоци.Својата " Пред мапата џеб со кадар, кука и јамка затворање; Страна ослободување токи на рамениците и внатрешни половината на рака.Тоа доаѓа со Поместена мрежа внатрешни работи обвивка; Прилагодливи cummerbund со џебови; Средно - X-Large се прилагодува големината. 2-ГОДИШНАТА ГАРАНЦИЈА.Ако имате било каков проблем со тактички вест на сите, само нас контакт.Ние нудиме на нашите клиенти со ЕФЕКТИВНИ ВИСОК КВАЛИТЕТ предмети и да понудат на 2-годишната гаранција за квалитет.Ве молиме контактирајте со нас како ние стоиме зад нашите производи.Опис:Модуларен Тактички Вест беше наменета за модуларен додатоци на сите страни, како и за функционалноста и оператор за мобилност.Спецификации : -Итни повлечете се справи со Отстранува против пролизгување поместена рамо влошки со кука и јамка водичи -Прилагодлив рамо ремени -Кука и јамка webbing -тешка категорија webbing за модуларен додатоци -Пред мапата џеб со кадар, кука и јамка затворање од Страна на ослободување токи на рамениците и внатрешни половината рака - Поместена мрежа внатрешни работи поставата -Прилагодлив cummerbund со џебови -Прифаќа до 5.7" x 6.8" -Лесен пристап џебови Големина: Медиум - X-Large се прилагодува големината Боја: Црна, Тен, Зелена.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ