.

.

Wantdo Жените без Ракави Ровот Грб Водоотпорен Долго Вест Двојно-Гради Јакна со Појас

Wantdo Жените без Ракави Ровот Грб Водоотпорен Долго Вест Двојно-Гради Јакна со Појас

DEN 1103.28

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Terylene Полиестер.отворен пред затворање.Се чувствуваат Пријатно во текот на целиот Ден - ров грб жените ќе го сакам!Без разлика дали тоа е wintertime или есен, без ракави ровот палто за жените се сигурни дека да се задржи што мода и удобен.Оваа жените вест има hign-густина школка надворешен слој што обезбедува дополнителна топлина.Заштита Што Заслужуваат - Направени со водоотпорен материјал, wantdo плус големина на копот грб е наменета да го задржи вашето тело сува дури и кога врне.Секоја женска вест, исто така, има двојно-гради затворање и класичната копчиња да ги заштити од силни ветрови.Функционална Носат - може да го украсите оваа дами се облекуваат палто на повеќе начини.Тоа може да се носи како фустан со појас за прикажување на Е-линија полите и тенок половината.Тоа исто така може да се носи како падне грб без појас.Нашите жени е водоотпорен overcoat, исто така, има 2 длабоки џебови кои можете да ги користите за да ги зачувувате вашите essentials како картички, копчињата и на мобилни телефони.Повеќе Дизајни за да Изберете од - Достапни во широк спектар на бои, сигурно ќе се најде ова е дами падне јакна кои може да се дополнуваат со вашиот стил и тонот на кожата.Нашите двојно гради грб дојде во големина XS да 2 XL.Пар со Било Облека - Носете овие долго ровот палта за жени со вашата Т-маици, џемпери, здолништа или фармерки за шик изглед.Високиот квалитет на ткаенина на овој женски outerwear вест, исто така, withstands брчки, па можете да го носат директно до работа, бизнис, патување, собири и сите други прилики!.Боја : Каки | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Дали сте случува да работат, патуваат во странство, или случува датум, ќе треба да бидете сигурни дека сте соодветно облечени за зиморничав времето донесе од страна на зимската или на есен.Вие исто така треба да бидат подготвени за било ненадејни downpour за време на врнежливи сезони.Единствениот проблем е што повеќето женска ровот палта, кои обезбедуваат соодветна топлина и заштита, често се премногу обемни или не оди со било која од вашите тимови.Што ви треба е wantdo лесни јакна која ги комбинира стил, удобност и квалитет!Совршен Подарок Избор за Семејството и Љубовта на Оние!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ