.

.

Yealink Боја на Екранот за Проширување Модул за T5 Серија

Yealink Боја на Екранот за Проширување Модул за T5 Серија

DEN 2359.20

Количина на стоки
Достапно на барање

На Yealink EXP50 Боја на екранот за Проширување Модул за Yealink T5 Серија IP телефони, вклучувајќи го и SIP-T58 V / SIP-T58 A / SIP-T56 A / SIP-T54 S / SIP-T52 S.Се одликува со голем 4.3-инчен колор екран LCD, ви дава гласен визуелно искуство.Во прилог, тоа ви дава едноставен кориснички интерфејс и напредно управување со повици способности.На пример, три страници на 20 флексибилно копче е прикажано на дисплејот може да биде програмиран до 60 различни карактеристики.Функционалноста на Yealink T5 Серија IP телефони, исто така, ќе биде продолжен од страна на EXP50, можете да го поставите предвидено мултифункционален линија копчиња како BLF, за брзо бирање, повик напред, пренос, call (повик парк, превземање на повик, итн.На Yealink EXP50 Боја на екранот за Проширување Модул е идеално решение за receptionists, административни асистенти и контакт центар работници и да ви даде можност да го следите контакти и да управуваат со голем волумен на повици со леснотија.Yealink EXP50 Проширување Модул за Телефонот T5 Серија, три независни контролни копчиња 20 физички копчиња на секоја страница со dual-Led боја.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ