.

.

Смени Нација Ел Реј Човековите Stingray Електрични ЈАГУЛА Хибрид Веб Цртан филм Темен Коњ Стрипови Графички Роман Акција Фигура со Молња Бура Light up Функција & Мини Стри?

Смени Нација Ел Реј Човековите Stingray Електрични ЈАГУЛА Хибрид Веб Цртан филм Темен Коњ Стрипови Графички

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Ел Реј води својот тим да успее без да се загрозат нивните принципи.Неговите овластувања се од електрични јагули, sailfish, и stingrays, но неговата вистинска сила е неговиот интегритет.Електричната Јагула Светлина Функција и Флексибилни Stingray Опашката на Животните Сили!.Вклучува Додатоци : Харпун, Копје пиштол, "Удар Дупка" рамо топови.Секој Смени Нација акција фигура доаѓа со мини, колекционерски стрип изложен на ликот и зачленување форма за Измени Нација фан клуб СЛОБОДНИ месечни писмото со активности, попусти, приказни и многу повеќе! 【Ограничено Време Понуда】 : Добиете екстра полна големина стрип и налепници кога ќе изберете Панда Mony Играчка Брендови за вашиот превозот исполнување.Акција Фигура Играчка на Годината финалист 2021. Играчка Insider 2020 Најдобри Празник Играчки Награда За Победникот. 1 : 12 скала целосно poseable акција фигура со пролетта натоварени проектилот функција.Пакувањето е resealable за прикажување.Акција фигура карактеристики 15 поени на артикулационите!Безбедност тестирани за возраст од 3+.КАВГА-БЕСПЛАТНО ЗАМЕНА ПОЛИТИКА за било неисправни фигури.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ