.

.

BELKA Компатибилен со MacBook Pro 13 инчен Случај 2019 2020 2018 2017 Ослободување A2338 М1 A2251 A2289 A2159 A1989 A1708 A1706 Допир Бар, Сјајот Светкавиот Мазна СТП Кожа тежок Случај со Тастатура Мас

BELKA Компатибилен со MacBook Pro 13 инчен Случај 2019 2020 2018 2017 Ослободување A2338 М1 A2251 A2289

DEN 1360.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Број на модел - BELKA премиум случај само се вклопува Mac Book Pro 13 2016-2020 Ослободување со Допир Бар, Допрете ID & Ретината се Прикаже Модел : A2338 A2251 A2289 A1708 A1706 A2159 A1989. Ве молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот"AXXX" на дното на Лаптоп пред да купите.Стилски - Сјајот моден дизајн се направи вашиот лаптоп повеќе атрактивни.Квалитетот на СТП Кожа материјал е несериозно со добри топлина дисипација перформанси.Целосна Заштита - Топ случај е направен од висок квалитет на СТП кожа за обложување трајни тешко пластика за да се спречи отпечатоци од прсти, гребнатини, масло и други оштетувања.Snap на Дизајн - целосен пристап до сите порти.Лесно да се земе и да ги отстраните.Она што Ќе Добиете, Вклучувајќи и 1 сјајот врвот случај, 1 црн дното случај, 1 појавување на тастатурата капак.BELKA 1 година гаранција и 60 дена гаранција за враќање на парите.На врвот на случај е направен од висок квалитет на СТП Кожа, на дното на случај е направен од хард пластика за да се осигура нејзината издржливост и одлично се допираат.Боја-појавување на тастатурата покрие карактеристики меки силиконски материјал, да се обезбеди одлична пишување чувство и трае досега користење.Уживајте : 1 Сјајот Врвот Случај, 1 Црн Дното Случај, 2 Боја Појавување на Тастатурата за да се Покрие целосно заштита на вашиот Mac Book од секојдневните гребење или капки за очи.Ултра тенок мала тежина тежок случај нема да додадете која било тежина на вашиот Mac Book.Можете да ги користите додека сте на работа, патување, студирање или играат игра.Постојат четири против пролизгување на силиконски нозе во долниот дел на школката, таа може да се задржи вашиот уред цврсто во место цело време.Сјајот на бојата модел се вградени во компјутер случај ќе го направи вашиот компјутер случај секогаш атрактивен и сјајот ќе не ограбуваат исклучување со специјален дизајн.Компатибилен со : Mac Book Pro 13 инчен 2020 2021 2018 2019 2016 2017 со Допир Бар, Retina Екран, Допрете ID, USB-В Порта.Модел : М1 A2338 A2251 A2289 A2159 A1989 A1708 A1706. Ослободување 2020 : MXK32 LL/A, MXK62 LL/A, MXK52 LL/A, MXK72 LL/A, MWP42 LL/A, MWP72 LL/A, MWP52 LL/A, MWP82 LL/ARelease 2019 : MV962 LL/A, MV992 LL/A, MV972 LL/A, MV9 A2 LL/ARelease 2018 : MR9 Q2 LL/A, MR9 R2 LL/ARelease 2017 : MPXV2 LL/A, MPXX2 LL/A, MPXW2 LL/A, MPXY2 LL/A, MPXQ2 LL/A, MPXR2 LL/A, MPXT2 LL/A, MPXU2 LL/ARelease 2016 година : MLL42 LL/А, MLUQ2 LL/A, MLH12 LL/A, MLVP2 LL/A, MNQF2 LL/A, MNQG2 LL/А. Забелешка : ве Молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот "A1 XXX" на задната страна на вашиот Лаптоп пред да ја купите.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ