.

.

ПРО Научни ПРО-02-37150 Брзо се Поврзете, 37mm Дијаметар од 150mm x Должина, За 316 од не ' Рѓосувачки Челик Отвори Дупчиња Homogenizer Генератор

ПРО Научни ПРО-02-37150 Брзо се Поврзете, 37mm Дијаметар од 150mm x Должина, За 316 од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 837.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Отворете дупчиња тип.Компатибилен со PRO350 D и поголемите модели.Две години делови и работна гаранција.Се препорачува beaker и сад големина за обработка : beakers и контејнери.ПРО Брзо се Поврзете генератор е конструиран за повеќе апликации и долг животен век.Направени од високо трајни 316 од не ' рѓосувачки челик, тие можат да бидат целосно sterilized со топол воздух, autoclaving, огнени или хемиски процеси, или како собрание или расклопуваат во компоненти.Брзо се Поврзете генератор дизајн овозможува вметнување или отстранување на генератор со лесен четврт-чекор.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ