.

.

EasyOff Fume Слободни Лимон Мирис Рерна Почиста Спреј 14.5 оз. (2 парчиња) Пакет со Guard Микрофибер крпа за чистење pack 2 + Чистење Ракавици

EasyOff Fume Слободни Лимон Мирис Рерна Почиста Спреј 14.5 оз. (2 парчиња) Пакет со Guard Микрофибер крпа за

DEN 150.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Fume Слободни Рерна Почиста чисти тешки печени-на spills без гасови.Идеален за чистење : печки, фурна врати, broilers, зноен тави, и нерѓосувачки челик површини.Достапни во мирис на лимон. 1 ПАР НА РАКАВИЦИ -Совршени за пример, перење на садови, базен одржување, чистење, кујна користење, е работа, сликарство, градинарство, пет се грижат, и секое домаќинство давачки. 2 ПАКУВАЊЕ ОД МИКРОФИБЕР КРПА - Ултра мека, нула-бесплатни крпи се идеални за чистење на било која површина.Fume Слободни Рерна Почиста чисти тешки печени-на spills без гасови.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ